komentáře k mýtu

Lidé s KI mají omezený život - musí dávat pozor na KI

Neslyšící (a možná i někteří slyšící) si o implantovaných myslí, že jsou porcelánové panenky, které nemůžou nic dělat a musí si dávat pozor na hlavu.

     autor:  e.liberdová
implantát:   implantovaná
komentář

můj názor jako uživatelky KI - omezený život by byl život bez zvuků, které KI dokáže zprostředkovávat.
     autor:  Dana Sládková
implantát:   rodič implantovaného dítěte
komentář

Musejí si dávat stejný pozor,jako ti,co nosí sluchadla.
     autor:  Katka Nová
implantát:   implantovaná
komentář

Já si můžu dělat, co chci. Nejsem porcelánová panenka, KI a procesory jsou stavěné na to, aby ustály běžný život. Neomezuje mě to v ničem. Když někde nemůžu mít vnější součásti KI, tak si je sundám a je vymalováno.
Opatrní by na sebe měli stejně být všichni lidé, ne jen implantovaní.
     autor:  kateřina Minčáková
implantát:   rodič implantovaného dítěte
komentář

jaký větší pozor? Musí na sebe dávat stejný pozor jako každý jiný, pokud tedy nemá zálibu v sebepoškozování. Máme stejně starou kamarádku jako je moje dcera, a musím říci, že její maminka na ní dohlíží mnohem víc. Ani s "normálním" dítětem bych nechtěla, aby se bouchla do hlavy či spadla z výšky.... A že nebude moci dělat bojové sporty? Nevadí, třeba najde zálibu ve hře v šachy
     autor:  kvajda
implantát:   
komentář

Ježíšmarjá, kdo vyplodil takovou volovinu?Mám KI přesně 20 let a že bych si měl dávat pozor na hlavu,to čtu poprvé.Na co si musíme dát pozor,tak to je vyšetření na CT,tam je omezení síly magnetického pole.Jinak žiji plnohodnotný život a necítím se nějak omezován.
přidat komentářpřehled mýtů (zpět)


 

 

optimalizace PageRank.cz Page Rank Icon Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela


nahoru