komentáře k mýtu

Lidé s KI nevypadají přirozeně, mají obrovské jizvy

Lidé s KI nevypadají o nic méně přirozeně než jiní lidé. Jizvy zpravidla nejsou vidět.

     autor:  Petr Novák
implantát:   implantovaný
komentář

Chtěl bych se zeptat toho,kdo si tohle vymyslel,kde by ty obrovské jizvy asi tak měly být?Na hlavě či kde jinde na těle?To je nejspíš nápad nějakého chytráka,který o KI slyšel nanejvýš z rychlíku.
     autor:  Dana Sládková
implantát:   rodič implantovaného dítěte
komentář

Ta jizva je vidět chvíli po operaci,než narostou vlasy.Po jiných operačních zákrocích jsou taky vidět jizvy a nikdo se nad tím nepozastavuje.
     autor:  e.liberdová
implantát:   implantovaná
komentář

ty "obrovské jizvy" znamenají jednu několikamilimetrovou jizvu, kterou po čase vlasy schovají a ani cívka není vidět. pokud ovšem dotyčný nemá lysou hlavu.
vozíčkáři taky vypadají nepřirozeně???
     autor:  Katka Nová
implantát:   implantovaná
komentář

Ono záleží hlavně na tom, jak byl člověk operován a co má na hlavě.
Někde se operuje tak, že jizva se táhne pěkných pár centimetrů od ucha a musí se kvůli tomu člověku vyholit hlava (u malých dětí) nebo část hlavy. Někde zase operují tím způsobem, že žádné holení není třeba a operuje se v té "bezvlasé" části za uchem - aspoň jsem tedy něco takového viděla.
No a pak jde i o to, jak bujnou hřívu člověk má. Pokud je dohola nebo hodně nakrátko, tak jizva může být vidět, ale jinak ne-e.
     autor:  katerina Mincakova
implantát:   rodič implantovaného dítěte
komentář

jsme po operaci již 4 roky a na to, že dceři vyholili polovinu hlavy, a vedli řez z vnitřku ucha až do poloviny lebky, není jizva vidět. Větší část zarostla vlasy, a ta část která je vidět, prakticky vidět není...... :o)))
     autor:  wednessday
implantát:   
komentář

Lidé, kteří znakují, taky nevypadají přirozeně. Stejně jako ti, kteří nosí brýle, barví si vlasy, mají tetování, nosí piercing, nebo se oblékají.
     autor:  gabriela
implantát:   
komentář

Tohle není pravda můj syn byl implantován před 7 měsíci a nikdo by to nepoznal že byl kdy na operaci pokud jizvičku nehledáte nevšimnete si jí
přidat komentářpřehled mýtů (zpět)


 

 

optimalizace PageRank.cz Page Rank Icon Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela


nahoru