webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Novinky z Helpnetu

Dobrý den,
dostáváte newsletter o tom, co se událo v posledních dvou dnech na Helpnetu. Tento portál o problematice zdravotního postižení provozuje BMI sdružení, šéfredaktorem je Jaroslav Winter, winter@brezen.cz. Sponzory portálu jsou společnosti HARTMANN-RICO, BRICKBOX DIGITAL MEDIA a CZI. Víte-li o někom ve svém okolí, koho by tyto informace mohly rovněž zajímat, rád jej zařadím na seznam odběratelů, kterých je již více než 5110. 

Cenu Olgy Havlové získal MUDr. Jiří Kříž

8.6.2010 10:00:44
Šestnáctým nositelem Ceny Olgy Havlové se stal MUDr. Jiří Kříž, primář Spinální jednotky při Klinice rehabilitace a tělovýchovného lékařství UK 2. LF a FN Motol. Porota Ceny Olgy Havlové vybírala ze 17 nominací a rozhodla vyznamenat Jiřího Kříže za dlouhodobou pomoc paraplegikům v České republice. Slavnostní vyhlášení držitele Ceny Olgy Havlové 2010 se uskutečnilo v pondělí 7. června v rámci oslav 20. výročí založení Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové a při této příležitosti bylo uděleno poděkování Václavu Havlovi za přínos občanské společnosti. Mezi dalšími oceněnými byl i šéfredaktor Helpnetu Jaroslav Winter.    

Kino bez bariér v Karlových Varech již podesáté

8.6.2010 12:42:17
Součástí 45. ročníku Mezinárodního filmového festivalu, který začíná v Karlových Varech 2. července, bude již podesáté projekt Kino bez bariér, který se snaží po všech stránkách usnadnit vozíčkářům návštěvu filmového festivalu. Momentálně až do 18.června probíhá na internetových stránkách www.kinobezbarier.cz soutěž o ubytování v Karlových Varech během festivalu. 

Hledá se finanční manažer/ekonom

8.6.2010 8:29:39
Místo je díky bezbariérovým prostorám vhodné i pro lidi s tělesným postižením, nabízí je Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v České republice.

9. přátelské setkání zrakově postižených

8.6.2010 13:01:24
Pořádá 19. června a zájemce zve oblastní pobočka SONS Kyjov.

Kavárnu POTMĚ otevřou Viktor Preiss a Aneta Langerová

8.6.2010 12:51:17
Čtvrtek 10. června je dnem, kdy Viktor Preiss a Aneta Langerová zahájí již šestý ročník netradiční Kavárny POTMĚ. Po 14 dní se bude návštěvníkům na Ovocném trhu v Praze podávat ta nejčernější káva v absolutní tmě. Ze střechy kavárny budou servírována hudební vystoupení pod názvem „Hudbou ke společnému světu“.

VII. celostátní setkání celiaků v Jeseníkách v roce 2010

8.6.2010 9:01:04
Koná se 11. až 13. června, pořádá občanské sdružení Poradenské centrum pro celiakii a bezlepkovou dietu.

V Praze proběhne první mistrovství pro handicapované majitele asistenčních psů na světě

8.6.2010 8:37:25
Helppes – Centrum výcviku psů pro postižené o. s. spolu s Klubem speciálního výcviku Českého kynologického svazu připravily poprvé v historii soutěž také pro handicapované majitele asistenčních psů, tedy nejen pro zrakově postižené s vodícími psy, ale i pro vozíčkáře či jinak tělesně postižené majitele psů asistenčních. Uskuteční se 19. června v Praze.

Naslepo

8.6.2010 8:20:44
Vernisáž hmatové výstavy soch, objektů a haptických pomůcek v suterénu Konzervatoře J. Deyla v Preaze se uskuteční 10. června.

««« Předchozí text: Zamyšlení nad knihou Evy Liberdové „Slyšet život" Následující text: Boříme mýty okolo kochleárního implantátu »»»

www.helpnet.cz | 8. 6. 2010 Út 22.58 | Různé | trvalý odkaz | tisk | 1288xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
lžící se
Odpověd: