webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Ticho ticho neléčí

Od MUDr. Mileny Černé mi přišel tento e-mail a domluvili jsme se na vložení sem, takže vkládám. 

Od počátku devadesátých let se Výbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové (VDV)zajímá o problémy lidí se sluchovým postižením a stejnou dobu, tj. již téměř 20 let spolupracuje se sdružením Prolomené ticho. Stovky lidí se sluchovým postižením obdržely od VDV příspěvky na digitální sluchadla a desítky dětí s kochleárním implantátem příspěvky na řečové procesory.

Před několika lety VDV uskutečnil celonárodní sbírku pod názvem „Ticho ticho neléčí“, jednu z mála sbírek určenou pro velmi časté sluchové vady, z jejíhož výtěžku financoval individuální příspěvky na digitální sluchadla. Dostanou-li děti tyto kompenzační pomůcky včas, naučí se mluvit a mohou chodit s ostatními dětmi do běžných základních škol. Tím je jejich sluchový handicap podstatně zmírněn. V současné době shromažďuje VDV finanční prostředky na nákup řečových procesorů v rámci sbírky „Dobra není nikdy dost“. Z dárců poslední doby na tento účel jmenujeme společnosti Skanska a Puroklima a Rally Team Jiřího Volfa. MUDr. Milena Černá, ředitelka Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové 12. 1. 2010 www.vdv.cz

««« Předchozí text: Novinky z Helpnetu Následující text: Cíl průzkumu kochleárního implantátu »»»

Ladislav Kratochvíl | 12. 1. 2010 Út 11.47 | Sluch | trvalý odkaz | tisk | 1630xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
vidíme
Odpověd: