webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

500 uživatelů kochleárního implantátu v ČR

Nemám program na editaci PDF dokumentů, tak to sem vkládám jako obrázek.
Pokud se vám nezobrazuje, možná ho máte až dole na stránce. Každopádně celá pozvánka v PDF (500-uzivatelu-KI-pozvanka-Zofin.pdf) je ke stažení tady.

««« Předchozí text: Novinky z Helpnetu Následující text: Přednosti a omezení kochleární implantace »»»

Ladislav Kratochvíl | 11. 11. 2009 St 22.27 | Implantát | trvalý odkaz | tisk | 1836x



Pridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

reaguj[1] PetrD

Vycházím z toho, že na odborném semináři před vlastní akcí bude představen už i nový KI Nucleus 5, který nahrazuje Freedom.

11. 11. 2009 St 22.52
reaguj[2] Eva

a kdy má být odborný seminář. nikde nic neprezentují.

11. 11. 2009 St 22.56
reaguj[3] Jirka

Eva- je psáno dole od 13.30 –15 v malém sále KD Žofín.

12. 11. 2009 Čt 15.51
reaguj[4] Jirka

A co tak, kdyby přišli i neimplantovaní, jen jako zájemci o informace ??

12. 11. 2009 Čt 15.54
reaguj[5] krata

[4] Jirka: A co tak, kdyby přišli i neimplantovaní, jen jako zájemci o informace ??

Třeba to organizátoři kandidátům také poslali. Nikde asi nebude „seznam zájemců“.

12. 11. 2009 Čt 16.09
reaguj[6] David

500 implantovaných? A kolik úspěšných a kolik nepovedených? Je potřeba vědět, mám synovce, který je také implantovaný, já mám právo vědět statistiku. Děkuji

16. 9. 2011 Pá 20.01
Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
Co dělá Slunce?
Odpověd: