webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Pomoc s odezíráním

Pomozte odezřít z videa co vypráví otec Petra Kmenta. Výsledky se ukládají do databáze a třeba se to z různých fragmentů složí.
http://kochlear.cz/pomoc-odezirani

Jmenuji se Petr Kment. Můj otec se od svých 14 let (přes 50let) pohybuje v zápase řecko-římském a vykonával ho na vrcholové úrovni. 

Rád bych jej potěšil a připomenul mu „staré dobré časy“, dobu, kdy ještě vrcholově zápasil. Sehnal jsem z archívu České televize nějaké pořady, ve kterých figuruje. Podařilo se mi sehnat jen fragmenty. Sehnal jsem rozhovor s taťkou z roku cca 1971, ale nedochovala se zvukova stopa. 

Moc prosím o pomoc lidi, kteří dovedou odezírat.

««« Předchozí text: Omyly o ohluchlých osobách Následující text: Novinky z Helpnetu »»»

Ladislav Kratochvíl | 18. 8. 2009 Út 11.48 | Různé | trvalý odkaz | tisk | 1452xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
vidíme
Odpověd: