webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

RTM plus je první krajová regionalní televize, která zpřístupňuje vysílání neslyšícím divákům

logo rtm plus

Liberecká krajská televize rtm plus začala část svých pořadů opatřovat skrytými titulky. Týká se to každodenních Zpráv+ a také Libereckého a Jabloneckého magazínu. Titulky jsou zatím na webových stránkách www.rtmplus.cz, během několika týdnů by se měly objevit i v televizním vyslání. Podle ředitele televize rtm plus Jana Punčocháře se navíc od začátku října plánuje tlumočení týdenního magazínu Týden v regionech do českého znakového jazyka.

screenshot rtm plus

««« Předchozí text: Jak důležitá je znalost kontextu pro osoby s postižením sluchu Následující text: Technické a funkční parametry titulků pro osoby se sluchovým postižením »»»

Ladislav Kratochvíl | 16. 7. 2023 Ne 04.45 | Titulky | trvalý odkaz | tisk | 230xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
kolik je 1 + 1?
Odpověd: