webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Divadelní představení s titulky

Zveme vás na představení Hamlet a Romeo a Julie, která uvádíme v divadle ABC v rámci Týdne komunikace osob se sluchovým postižením v úterý 27. 9. a v pátek 30. 9. Součástí představení jsou české titulky pro neslyšící a sál je vybaven indukční smyčkou.

Pro rezervaci nás prosím kontaktuje na e-mail rezervace@m-d-p.cz. Cena vstupenky je 140 nebo 165 Kč podle cenové kategorie místa v hledišti.

Budeme moc rádi za sdílení pozvánky, v příloze naleznete také fotografie z inscenací. Podrobnosti najdete na webových stránkách: https://www.mestskadivadlaprazska.cz/bez-barier/

««« Předchozí text: Odborná konference k festivalu "Týden komunikace osob s postižením sluchu" poprvé v živém přenosu Následující text: Jak získal ohluchlý příspěvek na zvláštní pomůcku »»»

Ladislav Kratochvíl | 23. 9. 2022 Pá 07.30 | Helpnet | trvalý odkaz | tisk | 209xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
Co má slon?
Odpověd: