webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Kochleární implantát v Televizním klubu neslyšících

Za velmi přínosný počin považuji Televizní klub neslyšících vysílaný 27. 1. 2009 v České televizi http://www.ceskatelevize.cz/…neslysicich/ věnovaný kochleárním implantacím. V pořadu byli lékaři, logopedka zabývající se kochleárními implantacemi a hlavně rodiče dětí s kochleárním implantátem se svými dětmi. Tohle by měla být povinná podívaná. Konečně pořad s informacemi a s tím, jak to je. Ne jako ta minulá „beseda“, kdy se sešlo 30 odpůrců implantací a lékař (ani jeden implantovaný tam nebyl), přičemž nesmyslně argumentovali jeden za druhým, jak jim je líto implantovaných dětí, že rodiče rozhodují za děti atd. Posuďte sami http://www.ceskatelevize.cz/…neslysicich/ (TKN 9. 3. 2006 )

««« Předchozí text: Zákon o komunikačních systémech neslyšících a hluchoslepých osob Následující text: Výroční ceny MOSTY 2008 »»»

Ladislav Kratochvíl | 30. 1. 2009 Pá 00.58 | Implantát | trvalý odkaz | tisk | 1579xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
vidíme
Odpověd: