webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Rozhovor s panem Wintrem (helpnet.cz, INSPO)

Internet mě fascinuje dosahem na různé oblasti života

Jaroslav Winter je šéfredaktor portálu Helpnet.cz a předseda BMI sdružení, které organizuje konferenci INSPO – ta se letos konala opět naživo, na rozdíl od minulého online ročníku, a přinesla další zajímavá témata ze světa moderních technologií pro zdravotně handicapované. Winter, sám nedoslýchavý, jako organizátor mnoha projektů a aktivit dostal řadu ocenění a jeho přínos pro český internet je neodmyslitelný.

Jaroslav Winter, vystudovaný žurnalista, o sluch přicházel postupně. „První sluchadlo jsem měl už v roce 1996, tedy v 48 letech. V současné fázi, kdy jsem se dostal do kategorie praktická hluchota, by byl okruh mého působení jako novináře značně omezen. Se sluchadly sice slyším, ale ne vždy dobře rozumím. Takže bych se mohl věnovat třeba redigování, už bych si však netroufal chodit…

pokračování článku je na https://inspirante.cz/…asti-zivota/

««« Předchozí text: Dostupnost ubytovacích a stravovacích zařízení pro osoby se sluchovým postižením Následující text: Pracovní nabídka na pozici korektor textů »»»

Ladislav Kratochvíl | 4. 11. 2021 Čt 10.08 | odjinud, Helpnet | trvalý odkaz | tisk | 222xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
Co má slon?
Odpověd: