webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Dostupnost ubytovacích a stravovacích zařízení pro osoby se sluchovým postižením

dálkový ovladač na hotelích V hotelích mívají debilní malý dálkový obvladač a nejdou pustit titulky na televizi. Jenže v době, kdy se nepouští přes teletext, by bylo bezva, kdyby je uměl personál pustit, zašel při ubytování SP na pokoj s normálním dálkovým, zapnul je a po skončení ubytování vypnul, přičemž by právě ten malý dálkový ovladač potom úplně stačil. Teď se však konečně začalo něco dít. V některých zemích totiž mají v ubytovacích zařízeních dokonce povinnou výbavu pro sluchově znevýhodněné. Součástí je např. signalizační zařízení pro případ požáru, psací telefon pro komunikaci s recepcí, vibrační budík, signalizátor klepání dveří a zesilovač telefonu pro nedoslýchavé. Paní Danišová dělá průzkum situace v ČR pro tato zařízení, která to zatím nebudou mít povinné, ale dobrovolné a je potřeba zjistit, o co by byl zájem. Zapojte se svým příspěvkem do průzkumu. Dotazník, co nezabere ani 5 minut, je na https://docs.google.com/…hPQ/viewform?…

««« Předchozí text: Nová technologie vysílání (DVB-T2) znemožnila sledování televizoru osobám s postižením sluchu Následující text: Rozhovor s panem Wintrem (helpnet.cz, INSPO) »»»

Ladislav Kratochvíl | 29. 10. 2021 Pá 12.31 | Různé | trvalý odkaz | tisk | 216xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
Co dělá Slunce?
Odpověd: