webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Interaktivní semináře - NENECHTE SE NAPÁLIT

Orbi Pontes vás zve na cyklus tří seminářů s tématem bezpečného internetu. Dozvíte se například: co znamená kritické myšlení při práci s informacemi na internetu, kdy a na co si dát pozor, abyste nepodlehli manipulaci a nestali se obětí podvodu, jaké chování na internetu můžeme označit jako rizikové a jaké pro vás může mít negativní důsledky, jaká jsou specifika rizikového chování a užívané způsoby manipulace u dětí, seniorů a osob s jazykovým handicapem.

Kdy: 14. 9., 16. 9. a 8. 10., vždy od 17:00 do 19:00 hodin

Kde: Česká unie neslyšících, Dlouhá 37, Praha 1

Lektoři: Hana Čepová a Vít Skála.

Bude zajištěn simultánní přepis, tlumočení a drobné občerstvení (voda, káva, čaj).

Semináře pořádá v rámci projektu „Nenechte se napálit“ spolek Orbi Pontes za finanční podpory společnosti T-Mobile, ve spolupráci s Českou unií neslyšících a Transkript online.

Pozvánka v PDF ke stažení

Videopozvánka

««« Předchozí text: Program Open House Praha 2020 nabídne opět prohlídky pro osoby se sluchovým postižením Následující text: Pracovník/ce prádelny - práce pro neslyšící »»»

Ladislav Kratochvíl | 10. 9. 2020 Čt 06.10 | Různé | trvalý odkaz | tisk | 510xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
Jak dělá pes?
Odpověd: