webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Virus upozornil na komunikační bariéry

Nouzový stav, zavedený kvůli koronavirové pandemii, odhalil řadu nedostatků, a to zejména v sociální oblasti. Dotkl se i řady lidí s postižením. Konkrétně pro lidi s postižením sluchu znamenalo uzavření v domácnostech během pandemie problém, jak se v počáteční rychle měnící situaci dostat k informacím, či jak se spojit a komunikovat s úřady a dalšími službami. Odkázáni totiž byli pouze na komunikaci online či přes telefon. Více v článku MF DNES.
https://www.pressreader.com/…925955248066?…

««« Předchozí text: Práce pro osobu se sluchovým handicapem Následující text: Titulkovaná televize pro lidi se sluchovým postižením startuje normální provoz »»»

Ladislav Kratochvíl | 10. 6. 2020 St 12.35 | Komunikace | trvalý odkaz | tisk | 531xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
lžící se
Odpověd: