webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Anketa Bankovní inovátor 2020 odstartovala, podpořte nás!

Dnes odstartovala anketa Hospodářských novin Bankovní inovátor 2020, kde jsme nominováni s naší inovativní online službou pro přepis mluvené řeči eScribe. Podpořte nás a dejte nám svůj hlas, který může rozhodnout. Pro hlasování prosím využijte soukromé zařízení.

V České republice žije až půl milionu osob s postižením sluchu, několik desítek tisíc z nich neslyší prakticky vůbec. Velká část těchto osob přišla o sluch během svého života a neovládá znakový jazyk. Pro ně byla donedávna velkou překážkou třeba i obyčejná návštěva pobočky, když si potřebovali vyřídit své finanční záležitosti. To se ale změnilo díky unikátní službě ČSOB – eScribe, která zajišťuje online přepis řeči, tedy nejpřirozenější způsob, jak mohou tito lidé komunikovat se svým okolím. Sluchově postižení klienti tak mají bankovní služby dostupné odkudkoliv bez nutnosti další asistence, i bez návštěvy pobočky – jednoduše z pohodlí domova.

Používání služby je velmi jednoduché. Stačí, když zákazník použije na webu ČSOB odkaz na online přenos označený piktogramem přeškrtnutého ucha. Komunikace pak probíhá přímo s informační linkou pomocí online přepisovatele z Transkript a klient pak sleduje přepis slov operátora přímo na monitoru svého počítače. Komunikace s bankou probíhá podobně i v případě osobní návštěvy pobočky. Inovativní eScribe je dostupný všem klientům ČSOB zdarma.

Hlasování je spuštěné zde: https://nejbanka.ihned.cz/…tor-nominace

««« Předchozí text: ČSOB má službu pro dorozumění s neslyšícími na všech pobočkách, infolinka trhá rekordy Následující text: Práce pro osobu se sluchovým handicapem »»»

Ladislav Kratochvíl | 18. 5. 2020 Po 09.27 | Helpnet | trvalý odkaz | tisk | 549xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
žárovka
Odpověd: