webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Sociální podnik Transkript online získal cenu SozialMarieMezi nejvýznamnějšími sociálními inovátory zemí střední Evropy získal ocenění také tým špičkových vývojářů a profesionálních rychlopísařů českého sociálního podniku Transkript online. Tato společnost zaměstnává převážně nevidomé přepisovatele mluvené řeči v podpůrných komunikačních službách pro osoby se sluchovým handicapem.

Jedinečný model vzájemné podpory a profesní spolupráce dvou skupin osob se smyslovým postižením aplikovaný v oblasti vytváření nových pracovních příležitostí přináší tomuto projektu nejen uznání jeho hodnotového přesahu, ale také otvírá možnosti nových partnerství nejen v rámci ČR. Sociální podnik působí v oblasti vývoje a poskytování online služeb simultánního přepisu řeči od roku 2012. Za vývoj a provozované služby mobilní aplikace eScribeDroid získal v roce 2018 cenu Rafael Nadace Vodafone ČR, za online služby přepisu řeči v síti klientských center a na zákaznických linkách byli jeho korporátní partneři oceněni v národních soutěžích společenské odpovědnosti firem.

Mezi zákazníky podniku najdeme nadnárodní korporace, instituce státní správy, ale také neziskové poskytovatele sociálních služeb, jako je Národní rada osob se zdravotním postižením ČR a Česká unie neslyšících.

Děkujeme všem, kteří nás v této prestižní soutěži podpořili svými hlasy. Děkujeme našim firemním partnerům za to, že umožňují lidem s postižením sluchu bezbariérově komunikovat. A v neposlední řadě patří velký dík rovněž jednotlivým klientům našich služeb za mnohá slova uznání vyjadřovaná k práci našich přepisovatelů a za cenné podněty, které nám pomáhají zkvalitňovat naše služby. Máme velkou radost z toho, že jsme díky Vaší podpoře mohli upozornit na speciální potřeby početné skupiny lidí se sluchovým znevýhodněním a na naléhavost řešení komunikační přístupnosti pro všechny. Je to pro nás velký závazek a obrovské povzbuzení do další práce.««« Předchozí text: Informační linky k onemocnění COVID-19 mohou použít díky online přepisu hovoru i neslyšící Následující text: ČSOB má službu pro dorozumění s neslyšícími na všech pobočkách, infolinka trhá rekordy »»»

Ladislav Kratochvíl | 5. 5. 2020 Út 07.25 | Komunikace, Různé, Sluch | trvalý odkaz | tisk | 512xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
Co dělá Slunce?
Odpověd: