webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Odhalte lživé informace

semináře o lžích

Zveme vás na Interaktivní semináře o podvodech v on-line světě, jak si ověřit informace a nenaletět.


NENECHTE SE NAPÁLIT aneb nebuďte za hlupáky
Semináře jsou zdarma.


Kdy: středy 11. 3., 18. 3., 25. 3. od 17:00 hod do 19:30 hod
Kde: Česká unie neslyšících, z.ú., Dlouhá 729/37, 110 00 Praha 1
Semináře povede: PhDr. Ing. Vít Skála, Ph.D.
Z důvodu kapacity sálu je registrace nutná
https://docs.google.com/…K_A/viewform
Tlumočení do znakového jazyka, simultánní přepis a občerstvení jsou zajištěny.
Případné Info kratochvil@orbipontes.czNarozdíl od slyšících nemají osoby s postižením sluchu přirozené, neformální zdroje informací, které je mohou často ochránit před nekalými praktikami podvodníků nebo varovat před nebezpečími. Jediným zdrojem informací s titulky pro neslyšící je zpravodajství veřejnoprávní televize a nepřehledné množství informací na internetu, často pochybné věrohodnosti či úrovně. LIdé s postižením sluchu tak snadněji podlehnou různým podvodům a útokům.Podpora T-Mobile
Informační a mediální gramotnost T-Mobile systematicky podporuje od roku 2019. V rámci grantové výzvy T-Mobile Pomáháme vloni mezi 13 projektů z celé ČR rozdělil 2 133 500 Kč. Uspěly vzdělávací instituce, knihovny, skupiny aktivních lidí i zavedené organizace jako Demagog.cz, Manipulatori.cz nebo Transparency International. Více informací na www.t-mobile.cz/pomahameLeták (kliknutím zvětšíte)

semináře o lžích

««« Předchozí text: Úspěch českého sociálního podniku Transkript online v mezinárodní soutěži sociálně inovačních projektů Následující text: Online služby komunikační přístupnosti pro osoby se sluchovým handicapem na Úřadě městské části Praha 6 »»»

Ladislav Kratochvíl | 1. 3. 2020 Ne 07.32 | Různé | trvalý odkaz | tisk | 468xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
Druhé písmeno abecedy je:
Odpověd: