webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Úspěch českého sociálního podniku Transkript online v mezinárodní soutěži sociálně inovačních projektů

ojedinělé pojetí zrakového handicapu jako profesního benefitu

Mezinárodní platforma SozialMarie každoročně oceňuje projekty s významným sociálním dopadem a vysokou perspektivou budoucí udržitelnosti, které jsou realizovány v zemích střední Evropy. V roce 2020 se o toto ocenění ucházelo 300 projektů, 34 z nich bylo odbornou porotou vybráno do užšího finále této prestižní soutěže. Mezi nominovanými je také úspěšný český sociální podnik Transkript online, který zaujal zejména svým modelem vytváření pracovních míst pro nevidomé v podpůrných komunikačních službách pro osoby se sluchovým postižením a zcela ojedinělým pojetím zrakového handicapu jako profesního benefitu.

Od 1. do 8. dubna 2020 bude pro nominované projekty hlasovat online široká veřejnost, následně 1. května vyhlásí a na slavnostním setkání ve Vídni ocení tým SozialMarie 15 nejlepších sociálních inovátorů. Společnost Transkript online a její korporátní partneři jsou držiteli již několika tuzemských ocenění v oblasti vývoje asistivních technologií a poskytování online služeb komunikační přístupnosti v síti klientských center nadnárodních korporací v ČR.

Webová stranka projektu https://www.sozialmarie.org/cs/projects/8091

Od 1. do 8. dubna 2020 bude pro nominované projekty hlasovat (https://www.sozialmarie.org/cs) online široká veřejnost, následně 1. května vyhlásí a na slavnostním setkání ve Vídni ocení tým SozialMarie 15 nejlepších sociálních inovátorů.Převzato z http://www.transkript.cz/…ich-projektu


««« Předchozí text: Pozvánka na předvedení komunikačních služeb pro osoby se sluchovým postižením na pobočce T-mobile Následující text: Odhalte lživé informace »»»

Ladislav Kratochvíl | 29. 2. 2020 So 18.32 | odjinud | trvalý odkaz | tisk | 312xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
vidíme
Odpověd: