webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Přednáška o rehabilitaci hlasu

Na středu 3.12.2008 pozval předseda klubu ohluchlých v ČUN oblast Praha p Straka do stacionáře v Dlouhé MUDr. Hanu Čechovou, aby nám něco pověděla o rehabilitaci hlasu apod. Začátek přednášky bude v 15 hod.! Kdo budete mít zájem, přijďte prosím včas! Měla by to být zajímavá přednáška.

««« Předchozí text: Škola pro děti se speciálními vzdělávacími potřebam Následující text: Množství titulkovaných pořadů »»»

Ladislav Kratochvíl | 24. 11. 2008 Po 20.57 | Komunikace | trvalý odkaz | tisk | 1669xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

reaguj[1] Eva

Jako dlouhodobě ohluchlá o prospěšnosti této rehabilitace vůbec nepochybuji. Přednášky se bohužel nemohu zúčastnit. Proto bych prosila vznést tento dotaz: Která logopedická či jaká pracoviště se věnují takovéto péči o dospělé? Hradí to zdravotní pojišťovny, respektive kdo vystavuje pro ten účel poukazy a jaké?

25. 11. 2008 Út 10.53
reaguj[2] Krata

[1] Eva: Eva: jo poptáme se. Podle mě ale jakési základy poskytuje každá logopedka. Záleží pak, jestli někoho na onu věc má. Nebude se asi učit nějaké speciality, když je nebude potřebovat. K logopedce chodím 5 let a ještě jsem nic neplatil (jen kafe co si vaříme).

25. 11. 2008 Út 16.22
reaguj[3] Roy

Evo, já nevím jak na tom jsi, ale u mne je to takové, že mne většinou kontroluje rodina. a jednou u logopedky , kdy jsem chodil se slyšícím vnukem ,který špatně mluvil, mne jednou logopedka vzala na paškál a říkala at hodně nahlas čtu , že si vytrénuji hlasivky a současně i výslovnost. Měla pravdu, po tréninku se mě známí ptali co jsem dělal že hezky mluvím. Je to prostě všude kde se trénuje ať tělo, hlas prostě cokoliv..... přináší prospěch. .....Ovšem není nad profesionální vedení u logopedky.

28. 11. 2008 Pá 11.39
reaguj[4] Eva

Roy, jasně, proto jsem se ptala a zatím žádná odpověď.

28. 11. 2008 Pá 17.55
Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
Co dělá Slunce?
Odpověd: