webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Cena ČSOB Internet a můj handicap

Celkem 15 ročníků byla literární soutěž Internet a můj handicap doprovodnou akcí konference INSPO o technologiích pro osoby se specifickými potřebami. Nyní po dohodě s hlavním podporovatelem mění nejen název na Cena ČSOB Internet a můj handicap, ale hlavně kritéria a zaměření soutěže.¨

I nadále je soutěž určena pro autory se zdravotním postižením, ale takové, kteří využívají blogy, vlogy, videa, podcasty (vlastní nebo společné s dalšími autory), případně jiné formy internetové komunikace (Facebook, Instagram)  k informování veřejnosti  o specifikách daného zdravotního postižení či k výměně zkušeností s lidmi se stejným zdravotním handicapem.  Mělo by jít o nikoliv jednorázovou, ale soustavnější aktivitu.

Literární cena Internet a můj handicap je s ČSOB spojena již 6 let. Jsme velmi rádi, že v sedmém roce spolupráce soutěž dozná evoluční změny a nově ocení autory, kteří pravidelně a systematicky upozorňují na specifika života s handicapem, a jsou tak častou inspirací nejen pro své čtenáře,“ říká Jitka Švejcarová, manažerka společenské odpovědnosti ČSOB.

Autoři se mohou přihlásit do soutěže na adresu info@helpnet.cz, a to nejpozději do 16. února 2020. Přihláška musí obsahovat jejich poštovní i e-mailovou adresu a odkazy na příspěvky zveřejněné v průběhu roku 2019 (stačí maximálně 10 nejzdařilejších). Mohou ji doplnit údaji o sledovanosti příspěvků, reakcích na ně a jaká byla jejich motivace k této aktivitě. 

Tři soutěžící odmění ČSOB částkou 7000, 5000 a 3000 Kč a pořádající BMI sdružení pořídí jejich videoprofily, další v pořadí dostanou knihy od nakladatelství Portál. Kromě finanční odměny získá vítěz soutěže také možnost profilovat se na oficiálních sociálních sítích ČSOB (FB, Instagram, Twitter). Vyhlášení výsledků soutěže a předání cen vítězům se uskuteční na konferenci INSPO v Kongresovém centru Praha 28. března 2020.

Generálním partnerem jubilejního 20. ročníku konference INSPO je Nadace Vodafone, která dlouhodobě podporuje využívání technologií pro lidi se speciálními potřebami. Partnery jsou Autocont,  ČSOB, Microsoft  a Teiresiás, mediálními partnery ČTK Protext, portál Helpnet a Inspirante. Konferenci INSPO pořádá BMI sdružení s pomocí spolku Křižovatka.cz.

 

Internet a můj handicap – 2005 

Internet a můj handicap – 2006 

Internet a můj handicap – 2007 

Internet a můj handicap – 2008 

Internet a můj handicap – 2009 

Internet a můj handicap – 2010 

Internet a můj handicap – 2011 

Internet a můj handicap – 2012

Internet a můj handicap – 2013 

Internet a můj handicap – 2014 

Internet a můj handicap – 2015 

Internet a můj handicap – 2016 

Internet a můj handicap – 2017 

Internet a můj handicap – 2018

Internet a můj handicap – 2019

««« Předchozí text: Sociální podnik Transkript online s.r.o. se sídlem v Praze a s celorepublikovou působností hledá tlumočníka českého znakového jazyka Následující text: Začala registrace na 20. ročník konference INSPO o technologiích pro osoby se specifickými potřebami »»»

Ladislav Kratochvíl | 9. 1. 2020 Čt 12.11 | Helpnet | trvalý odkaz | tisk | 299xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
vidíme
Odpověd: