webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Služby simultánního přepisu on-line osobám s postižením sluchuTranskript online s.r.o. je sociálně zaměřená firma, jejímž posláním je pomáhat odbourávat komunikační bariéry klientů. Hlavní činností společnosti je poskytování služby profesionálního přepisu online. V České republice žije dle odhadů České unie neslyšících až 500 000 osob s postižením sluchu.Představení základních prostředků online komunikace osob se sluchovým postižením.

Zkušenosti uživatelů se službami Transkript online

Kde a jak lze využít online komunikační služby pro osoby se sluchovým postižením? Praktická zkušenost paní Moravcové.Kde a jak lze využít online komunikační služby pro osoby se sluchovým postižením? Praktická zkušenost pana Wintera (šéfredaktora portálu Helpnet).

Volání na infolinky s přepisem

Praktická ukázka využití služby volání na infolinku s online přepisem ve společnosti T-Mobile

Využití online přepisu při komunikaci tváří v tvář

Praktická ukázka využití online přepisu při komunikaci tváří v tvář s klientem se sluchovým postižením. Ukázka online přepisu na prodejně T-Mobile.

Online přepis při telefonickém spojení s úřadem

Praktická ukázka telefonování na informační linky úřadů s podporou online přepisu. Příklad implementace přístupnosti informační linky Prahy 12.

O projektu Online tlumoceni

Využití online tlumočení při komunikaci na úřadě

Praktická ukázka využití služby online tlumočení při komunikaci s klientem preferujícím komunikaci ve znakovém jazyce. Ukázka situace s klientem sociálního odboru Prahy 12.

2018-Lukas-Hosnedl-word.gif, 70,7MB
2018-Lukas-Hosnedl-word.gif, 70,7MB
2018-Lukas-Hosnedl-word.gif, 70,7MB
2018-Lukas-Hosnedl-word.gif, 70,7MB
2018-Lukas-Hosnedl-word.gif, 70,7MB
2018-Lukas-Hosnedl-word.gif, 70,7MB««« Předchozí text: Přechod na novou technologii vysílání znemožňuje sledovat televizi divákům s postižením sluchu Následující text: Nabídka zaměstnání pro osoby se zdravotním postižením »»»

Ladislav Kratochvíl | 23. 11. 2019 So 10.22 | Komunikace | trvalý odkaz | tisk | 902xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
žárovka
Odpověd: