webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Pozor na novou fintu šmejdů

Šmejdi se přesunují do časopisů a vymýšlejí nové podvůdky. Nemělo by to být trestné?
Časopis TV expres,
14.10.2019, PR článek


Jak získat dokonalý sluch!ROZLUČTE SE S PROBLÉMY SE SLUCHEM STEJNĚ JAKO 113 230 ČECHŮ

Jak přesně léčba vypadá?

Náplasti se lepí na určité body na uchu. Takto přilepené se musí čas od času stisknutím stimulovat. Díky malým rozměrům a diskrétnímu vzhledu nejsou nijak nápadné – nikoho ani nenapadne, že máte problémy se sluchem. Navíc jsou téměř neviditelné ve srovnání s nepříliš esteticky vypadajícími naslouchátky. S týmem odborníků jsme vyvinuli maximálně účinný přípravek. Jedná se o náplasti se semínky Vaccaria, které se nalepí v příslušném bodě u ucha. První výsledky se obvykle objevují už po 3 dnech. V tu chvíli lidé, kteří náplasti používají, začínají cítit, jak se jejich sluch výrazně zlepšuje. Prof. Otto Miiller Laryngologický ústav v Mnichově

Co způsobuje, že jsou náplasti tak účinné?

Výzkumy potvrzují, že většina lidí cítí výrazné zlepšení sluchu už po 3–4 použití náplastí. Co způsobuje, že jsou tak fenomenálně účinně? Náplasti působí lokálně. To znamená, že jejich vlastnosti přímo ovlivňují sluchové ústrojí. Z toho důvodu se sluch může zlepšit už po 3 dnech až o 65 % a po 2 týdnech až o 90 %. To je skutečná záchrana pro každého, kdo trpí sluchovou poruchou, ale nemá čas na dlouhodobé léčení.

Neodkládejte to – zlepšete svůj sluch už dnes

Obliba náplastí roste každým dnem a lidí nadšených jejich působením stále přibývá. V Česku si inovativní náplasti můžete koupit pouze přes telefon. Výrobce připravil speciální limitovaná balení pro prvních 100 zákazníků, kteří se ozvou jako první.

Nalepíte je do této oblastiucha:

Podle názoru odborníků jsou náplasti jedničkou na každou poruchu sluchu

0 Zlepšují sluch už po 3 dnech používání © Redukují ušní šumy o 95 % © Znovu uslyšíte i ty nejtišší zvuky © Účinně si poradí s každým druhem nedoslýchavosti Mám sluch jako před 20 lety Valentýna, 62 let, Ostrava Rádio jsem si musela dávat stále hlasitěji a hlasitěji, čímž jsem nutila sousedy, aby ho poslouchali spolu se mnou. Naštěstí jsem před nějakou dobou při prohlížení novin narazila na náplasti. Už po 3 dnech používání jsem pocítila rozdíl. Po 2 týdnech jsem znovu začala chodit mezi lid a sousedi si přestali stěžovat na mé hlasitě hrající rádio. Vřele doporučuju!

Podzimní výprodej skladu! Výužijte jedinečnou příležitost

UNIKÁTNÍ sleva

POUZE V KLUBU LOVCŮ PŘÍLEŽITO S klubu na čísle:iV Připojte se ke a obdržíte uvítací kupón na produkt s individuální slevou 75 %

Volejte: pondělí – pátek 8–20 hod., sobota 8–16 hod. Nabídka platí do 03/11/2019. Pospěšte si, máme jen 250 míst!

««« Předchozí text: Výuková videa s titulky Následující text: Vysílání skrytých titulků na Nově v říjnu 2019 »»»

Ladislav Kratochvíl | 15. 10. 2019 Út 09.38 | odjinud | trvalý odkaz | tisk | 1125xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
vidíme
Odpověd: