webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Výuková videa s titulky

Kovyho mediální ring s titulky

Výuková videa JSNS (konkrétně „Kovyho mediální ring“) byla opatřena titulky. Je to výuková série zejména o dezinformacích a fakenews. Titulky se musí zapnout a první díl je na

https://www.jsns.cz/…ng-1-dil-kdo

Kovyho mediální ring s titulky

a je pro veřejnost, bez registrace a zdarma.««« Předchozí text: Telefonní infolinky s doslovným simultánním přepisem od sociální firmy Transkript online Následující text: Pozor na novou fintu šmejdů »»»

Ladislav Kratochvíl | 1. 10. 2019 Út 08.54 | Titulky | trvalý odkaz | tisk | 586xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
kolik je 1 + 1?
Odpověd: