webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Potřebují videa a televize titulky?

Tuto reportáž TV Nova nikdy neodvysílala

Jak byste rozuměli zpravodajství bez zvuku a bez titulků? Titulky nejsou pouze pro lidi s postižením sluchu, ale využívají je i slyšící, když něco sledují tam, kde je rámus (např. hlučná restaurace), nebo tam, kde je vyžadováno ticho (např. čekárna u lékaře). Na to vám odpoví reportáž TV Nova, co ani nebyla v televizi. A nejen televize. V dnešní době se často dělá internetové zpravodajství ve formě videí. Nebo výuková videa s hlasem na pozadí či různá prohlášení politických stran a často bez titulků.


««« Předchozí text: Sociální podnik Transkript online s.r.o. se sídlem v Praze a s celorepublikovou působností hledá přepisovatele mluvené řeči Následující text: Sociální podnik Transkript online s.r.o. se sídlem v Praze a s celorepublikovou působností hledá tlumočníka českého znakového jazyka »»»

Ladislav Kratochvíl | 28. 8. 2019 St 17.23 | Titulky | trvalý odkaz | tisk | 377xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
vaří se na
Odpověd: