webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Komentovaná prohlídka výstavy "Století trampingu" se simultánním přepisem výkladu

Sociální podnik Transkript online vás srdečně zve na komentovanou prohlídku výstavy Století trampingu doprovázenou simultánním přepisem výkladu. Výstava nás provede dějinami i současností trampského hnutí a ukáže nám, jak ovlivnilo podobu české populární kultury, umění a sportu.
Kdy: 1. 3. 2019, 16:00–17:00
Kde: Národopisné muzeum Národního muzea, Letohrádek Kinských, Kinského zahrada 98, Praha 5.
Máte-li zájem navštívit společně s námi tuto zajímavou kulturní akci, nahlaste nám prosím svoji účast na e-mail: outratova@transkript.cz a to nejpozději do 26. 2. 2019.
Potřebujete-li sledovat simultánně přepisovaný výklad, uveďte prosím tuto skutečnost v přihlašovacím mailu.

Akce se koná v rámci festivalu Týden komunikace osob se sluchovým postižením, pořadatelem je společnost Transkript online s.r.o., která také zajišťuje simultánní přepis výkladu.

Prohlídka není pouze pro osoby s postižením sluchu, přijít může kdokoli (musí se však přihlásit – kapacita skupiny s průvodcem je omezena).

Těšíme se na setkání s vámi.

Webové stránky výstavy https://www.nm.cz/…ti-trampingu««« Předchozí text: Doslovný simultánní přepis telefonního hovoru v Táboře Následující text: Jaký byl 7. ročník TKOSP? »»»

Ladislav Kratochvíl | 24. 2. 2019 Ne 11.19 | Různé | trvalý odkaz | tisk | 662xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
lžící se
Odpověd: