webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Doslovný simultánní přepis telefonního hovoru v Táboře

Městský úřad v Táboře jako první v Česku, mimo Prahu, zavádí novou službu pro neslyšící. Svůj telefonní hovor s úředníkem tam můžou sluchově handicapovaní sledovat na počítači v podobě.
Reportáž o službě sociální firmy Transkript online, v pořadu „Události v regionech“ v České televizi ze dne 18. 2. 2019 (10:08 min.) je na https://www.ceskatelevize.cz/…-v-regionech

««« Předchozí text: Tábor vychází vstříc nedoslýchavým Následující text: Komentovaná prohlídka výstavy "Století trampingu" se simultánním přepisem výkladu »»»

Ladislav Kratochvíl | 19. 2. 2019 Út 10.01 | Komunikace | trvalý odkaz | tisk | 1112xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
vidíme
Odpověd: