webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Tábor vychází vstříc nedoslýchavým

Tábor – Na městském úřadě si lidé s poruchami sluchu přečtou zápis své konverzace s úředníkem na mobilu nebo tabletu.

Na městském úřadě běží zkušební provoz telefonní linky, která pomáhá lidem, kteří sice sami mluví, ale potřebují zprostředkovat řeč druhého člověka písemnou formou. Online přepis řeči usnadní komunikaci seniorům, nedoslýchavým i cizincům s částečnou znalostí češtiny. Přepisovateli jsou…


««« Předchozí text: Program 7. ročníku festivalu Týden komunikace osob se sluchovým postižením Následující text: Doslovný simultánní přepis telefonního hovoru v Táboře »»»

Ladislav Kratochvíl | 18. 2. 2019 Po 10.12 | odjinud | trvalý odkaz | tisk | 582xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
žárovka
Odpověd: