webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

O infolince s doslovným přepisem telefonického hovoru

Na Novinkách je pěkný článek o on-line přepisu https://www.novinky.cz/…episuje.html 

Jen je škoda, že si diskutující článek ani pořádně nepřečtou a domnívají se, že nevidomí přepisovatelé sedí někde na úřadě se třemi asistenty a čekají, až někdo zatelefonuje. A že je to celé projekt neziskovky, která na to dostává od státu finance. Viz diskuze u článku. Ta je opravdu výživná.

««« Předchozí text: Sociální podnik Transkript online s.r.o. se sídlem v Praze a s celorepublikovou působností hledá přepisovatele mluvené řeči Následující text: Levná naslouchátka mohou sluch ještě víc poškodit »»»

Ladislav Kratochvíl | 20. 1. 2019 Ne 11.20 | Komunikace | trvalý odkaz | tisk | 482xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
Druhé písmeno abecedy je:
Odpověd: