webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Ukončení vydávání časopisu GONG od roku 2017

Vážení a milí čtenáři. Vedení ASNEP oznamuje, že s koncem roku 2016 muselo na svém mimořádném jednání rozhodnout o ukončení vydávání časopisu GONG, a to po 44 letech jeho nepřetržitého vydávání.

Důvod tohoto rozhodnutí vychází ze skutečnosti, že pro rok 2017 odmítli v našem časopise inzerovat nejen velké inzertní firmy, které finančně pomáhaly vydávat časopis, ale odpovědná komise Ministerstva zdravotnictví rozhodla nedat časopis GONG pro tento rok ani korunu ze svého dotačního programu.

Časopis GONG je tak nucen ukončit svou dlouhou, krásnou a úžasnou tradici v délce 44 roků, kdy byl nepřetržitě vydáván. Letos by oslavil krásné půlkulaté výročí svého vydávání, a to 45 let.

Všem autorům děkuji za skvělou a profesionální spolupráci. Všem inzerentům za podporu a věrnost. Všem čtenářům za podporu a zájem o časopis.

Vážení a milí čtenáři, věřím, že se nám podaří najít prostředky na vydávání časopisu v internetové verzi. Již nyní se na této možnosti pracuje. Pokud se vše podaří, jak si přejeme, potkáme se spolu.

Zaplacené předplatné pro letošní rok 2017 bude do konce března vráceno všem předplatitelům.

Děkuji všem za podporu a přeji jménem vedení ASNEP hodně zdraví.

Logo časopisu GONG

Mgr. Petr Vysuček v. r., prezident ASNEP, z. s.

Mgr. Hana Marie Kunešová v. r. , šéfredaktorka          

V Praze dne 31. ledna 2017

««« Předchozí text: Besedy "Jaké to je neslyšet" Následující text: Bezbariérový kryt Folimanka »»»

Ladislav Kratochvíl | 22. 3. 2017 St 10.53 | Různé | trvalý odkaz | tisk | 982xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
Co má slon?
Odpověd: