webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Cyklus výletů s názvem – Toulky pražským podzemím

ČUN pořádá cyklus výletů s názvem – Toulky pražským podzemím. Pravidelně každý měsíc od dubna do července navštívíme v Praze různá místa – můžete se těšit např. na kasematy na Vyšehradě nebo na bunkr Folimanka. První výlet se uskuteční 25.4. ve 13 hod a navštívíme Starou čistírnu odpadních vod v Praze 6 – Bubenči.


Přítomni budou samozřejmě tlumočnice. Jsi neslyšící a máš zájem? Přihlaš se nejpozději do 20.4. emailem na praha@cun.cz nebo osobně v ČUN Praha. Vstupné bude 30 Kč (průkaz ZTP sebou). Těšíme se na Vás!««« Předchozí text: Otevíráme semináře „Zásady bezpečnosti v online prostředí“ Následující text: Vyšlo nové číslo časopisu Gong 4-6/2016 »»»

Ladislav Kratochvíl | 19. 3. 2016 So 08.09 | Různé | trvalý odkaz | tisk | 1989xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

reaguj[1] Sissy

Tato akce je jen pro znakující neslyšící? Nebo bude také k disposici přepis s tabletem? :-?

29. 3. 2016 Út 14.56
Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
lžící se
Odpověd: