webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Novinky Helpnetu 9.3.2016

Zvýší se příspěvek pro organizace zaměstnávající osoby se zdravotním postižením
Vše nasvědčuje tomu, že pro zaměstnavatele zaměstnávající osoby se zdravotním postižením se zvýší částka určená na mzdové vyrovnání produktivity práce o 800 korun. Podrobněji o tom informuje na webu Národní rady osob se zdravotním postižením ČR předseda Václav Krása. 

 

INSPO v živém přenosu
Nestihli jste se zaregistrovat na konferenci INSPO o technologiích pro osoby se specifickými potřebami, která se koná v sobotu 12. března 2016 v Kongresovém centru Praha? Pak nezmeškejte on-line internetové vysílání, které vás od 10 hodin přenese do jednacího sálu. 

 

Mami, kdy už konečně umřeš?
Bestseller Martiny Rosenberg vydalo nakladatelství Portál, dva čtenáři Helpnetu ji dostanou zdarma. 

 

Bezpečné online bankovnictví
Seminář se koná ve čtvrtek 4. dubna v České unii neslyšících v Praze a 28. dubna v Centru služeb pro neslyšící a nedoslýchavé v Ostravě. 

 

Nabídka webu Odečítače.cz
Zrakově postižení uživatelé počítačů si mohou u příležitosti konference INSPO koupit české hlasy Vocalizer for NVDA za zvýhodněnou cenu. 

 

Blíží se pardubická abilympiáda
Do soutěžní přehlídky pracovních i volnočasových aktivit určené pro dospělé lidi s jakýmkoli zdravotním postižením je možné se přihlásit do 31. března 2016. 

 

MaRSu se letos zúčastnil rekordní počet měst a lidí
Celkem 268 445 korun vybrali organizátoři cvičebního Maratonu s roztroušenou sklerózou (MaRS). Ten se letos konal už popáté. Zacvičit a podpořit tak pacienty s roztroušenou sklerózou přišlo více než 2 000 lidí z celkem 23 měst. Pomyslný štafetový kolík si předávali celých 24 hodin v kuse.

 

XXIII. Ples Harmonie
Pořádá v Grandhotelu Pupp 2. dubna 2016 a zve širokou veřejnost Centrum pro zdravotně postižené Karlovarského kraje. 

««« Předchozí text: INSPO 2016 - registrace ukončena Následující text: Otevíráme semináře „Zásady bezpečnosti v online prostředí“ »»»

Ladislav Kratochvíl | 10. 3. 2016 Čt 09.44 | Helpnet | trvalý odkaz | tisk | 80865xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
vidíme
Odpověd: