webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

INSPO 2016 - registrace ukončena

Po překonání hranice 400 přihlášených účastníků musela být registrace na konferenci INSPO z kapacitních důvodů uzavřena.

Pokud se někomu z přihlášených změní situace a nebude se moci konference zúčastnit, dejte nám to prosím vědět na info@helpnet.cz, abychom mohli uvolněné místo přenechat náhradníkovi.

««« Předchozí text: Hudební klipy ve znakovém jazyce, opatřené českými titulky Následující text: Novinky Helpnetu 9.3.2016 »»»

Ladislav Kratochvíl | 25. 2. 2016 Čt 08.37 | Helpnet | trvalý odkaz | tisk | 25783xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
vaří se na
Odpověd: