webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

INSPO hlásí: kapacita zaplněna více než z poloviny

Pouhých 18 dnů od zahájení registrace na konferenci INSPO stačilo k tomu, aby byla již dnes překonána meta 200 přihlášených.

Konference o informačních a komunikačních technologiích se uskuteční v sobotu 12. března v Kongresovém centru Praha. Program už je uzavřen, přibývají ještě noví vystavovatelé.


Z dosavadních registrací vyplývá, že 7 účastníků bude potřebovat tlumočení do znakového jazyka a 34 simultánní přepis přednášek. O zapůjčení tabletů má zájem 28 účastníků pro sledování simultánního přepisu a 25 pro zobrazení prezentace. Se svým osobním asistentem či asistentkou přijede 27 účastníků.

Účast na konferenci je za silně dotovaný poplatek 300 Kč (platí se u prezence), který zahrnuje i průběžné občerstvení a oběd a sborník na CD. Osoby s průkazem OZP platí 200 Kč, osobní asistenti mají vstup zdarma.

Doporučujeme registracI na konferenci neodkládat, protože v minulých ročnících musela být po naplnění kapacity sálu vždy předčasně ukončena. K registraci slouží tento REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ, do kterého se dá vstoupit také ze stránky s programem INSPO 2016.««« Předchozí text: Internet a můj handicap – tři týdny do uzávěrky Následující text: Ukázkové video simultánního přepisu »»»

www.helpnet.cz | 25. 1. 2016 Po 07.26 | Helpnet, Komunikace, odjinud | trvalý odkaz | tisk | 927xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
kolik je 1 + 1?
Odpověd: