webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Máťův příběh

Když se tatínek tehdy asi čtyřměsíčního Matyáše (dnes 6 let) vracel večer domů z práce, syn na něj radostně reagoval až ve chvíli, kdy ho uviděl. Jeho prvotní zvolání „ahoj“ miminko neslyšelo, a tak se za hlasem otce neotočilo. Rodiče začali mít podezření, že něco není zcela v pořádku. Následovala vyšetření, která u chlapečka odhalila těžkou ztrátu sluchu. Ta se časem zhoršovala, až chlapec přestal slyšet zcela…
Celý text a video – http://www.sancedetem.cz/…sluchu.shtml?…

««« Předchozí text: Program Týdne komunikace osob se sluchovým postižením v Praze Následující text: Online přepis nově v Pardubické nemocnici »»»

Ladislav Kratochvíl | 24. 9. 2015 Čt 08.44 | odjinud | trvalý odkaz | tisk | 1320xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
vaří se na
Odpověd: