webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Seminář k zahájení festivalu Týden komunikace osob se sluchovým postižením 2015


V Senátu Parlamentu České republiky proběhl v pátek 18. září seminář k zahájení festivalu Týden komunikace osob se sluchovým postižením. Seminář byl věnován problematice neslyšících, nedoslýchavých, hluchoslepých i uživatelů kochleárních implantátů.


Zazněly novinky z oblasti sluchového postižení, týkající se zejména komunikačních prostředků jako je simultánní přepis a tlumočení do znakového jazyka. 4. ročník festivalu Týden komunikace osob se sluchovým postižením zahájí Asociace organizací neslyšících, nedoslýchavých a jejich přátel oslavou Mezinárodního dne neslyšících v sobotu 19.9.2015 odpoledne na Ovocném trhu. Na 90 zajímavých akcí po celé republice můžete navštívit až do 26. září.««« Předchozí text: Šance pro ohluchlé a nedoslýchavé osoby. Portál upozorňuje na velký mýtus Následující text: Program Týdne komunikace osob se sluchovým postižením v Praze »»»

Ladislav Kratochvíl | 19. 9. 2015 So 10.41 | odjinud | trvalý odkaz | tisk | 1226xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
Druhé písmeno abecedy je:
Odpověd: