webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Komentované procházky po Praze s využitím online přepisuV rámci Týdne komunikace osob se sluchovým postižením pořádá Orbi Pontes, Transkript a Pražská informační služba komentované procházky po Praze, při kterých mohou účastníci sledovat výklad na zapůjčených tabletech. První procházka bude na Staroměstském náměstí 20. září od 10:30 do 12:30 hodin, sraz je v 10:15 u pomníku Jana Husa na Staroměstském náměstí. 

Druhá procházka se uskuteční 26. září, opět od 10:30 do 12:30 hodin, a to po okolí Pražského hradu. Sraz je v 10:15 u pomníku Tomáše G. Masaryka na Hradčanském náměstí v Praze. 

Zájemci by se měli předem zaregistrovat na info@orbipontes.cz, cena je 70 Kč na osobu, tablety budou zapůjčeny na místě. Simultánní přepis výkladu průvodce zajišťuje společnost Transkript.

 

komentované procházky po Praze  s přepisem

 

««« Předchozí text: Tour de France - sportovní cestopis pro diváky s postižením sluchu Následující text: Šance pro ohluchlé a nedoslýchavé osoby. Portál upozorňuje na velký mýtus »»»

www.helpnet.cz | 14. 9. 2015 Po 10.24 | Různé | trvalý odkaz | tisk | 695xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
Druhé písmeno abecedy je:
Odpověd: