webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

novinky Helpnetu - mimořádné vydání 29.6.2015


Rád bych Vás informoval, jak můžete přispět na další rozvoj portálu www.helpnet.cz, aniž Vás to bude stát jedinou korunu. Podmínkou je, že nakupujete přes internet. Jestliže ano, stačí udělat tyto čtyři jednoduché kroky: 1) Podívejte se na portál GIVT.cz, jestli se mezi zde zaregistrovanými obchody nachází e-shop, na kterém se chystáte nakoupit. 

2) Pokud ano, klikněte na něj a tím se jeho název objeví v políčku Nákupem na…

3) Nyní klikněte na políčko přispívám na… a z nabídnutých organizací vložte BMI sdružení (které provozuje portál Helpnet). 

4) Zbývá už jen odkliknout Zahájit nákup. Tím se dostanete do Vámi zvoleného e-shopu a zde již pokračujete v nákupu, jak jste zvyklí.  Po jeho skončení provozovatel e-shopu pošle předem dané procento ze zaplacené částky provozovateli portálu GIVT.cz, který jej pak po odečtení provize převede na účet BMI sdružení.   Více si o portálu GIVT.cz můžete přečíst na http://www.helpnet.cz/…o-neziskovky

Mezi zúčastněnými e-shopy je již řada známých internetových obchodů a slevových portálů. Byla by proto škoda, kdybyste nevyužili možnosti nechat je věnovat určitou část peněz z Vaší útraty BMI sdružení, případně jiné neziskové organizaci, kterou chcete podpořit. 

Předem Vám za to děkuji.

 

 

Jaroslav Winter 
šéfredaktor portálu Helpnet a předseda BMI sdružení

««« Předchozí text: Nevidomí profesionálové pomáhají s komunikací neslyšícím spoluobčanům Následující text: Tour de France - sportovní cestopis pro diváky s postižením sluchu »»»

Ladislav Kratochvíl | 30. 6. 2015 Út 10.49 | Helpnet | trvalý odkaz | tisk | 1384xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
Co má slon?
Odpověd: