webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Hokejové mistrovství světa v ČT i se skrytými titulky

V dosud nebývalé míře bude zajištěno titulkování živého vysílání České televize z hokejového mistrovství světa. Skrytými titulky, které pořizuje Západočeská univerzita v Plzni a firma SpeechTech, budou opatřena nejen všechna vysílaná utkání, ale také zpravodajské vstupy během dne. Jen za první tři dny mistrovství je to celkem 32 pořadů. Česká televize však potěšila nejen neslyšící fanoušky hokeje – od 20. dubna začala titulkovat i další sporty.

Vedle hokeje a fotbalu jsou nyní živě titulkovány i sportovní přenosy basketbalu, volejbalu a házené. Postupně budou přidávány další sporty, a to jak přenosy, tak publicistické pořady. Jejich podrobný seznam je na stránkách www.zivetitulky.cz s aktualizací vždy v neděli na další týden. Tvůrce titulků zajímá, jaký zájem o které sporty bude mezi neslyšícími diváky, a proto uvítají, když přímo v tabulce s přehledem pořadů zatrhnou, který pořad sledují.

««« Předchozí text: Dotazník na službu simultánního přepisu on-line Následující text: V institucích neškemrejme »»»

www.helpnet.cz | 1. 5. 2015 Pá 09.26 | Titulky | trvalý odkaz | tisk | 941xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
lžící se
Odpověd: