webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Divadelní představení s titulky ve Švandově divadle

Jsme je prvním a zatím jediným divadlem v Praze, které bude tuto službu pravidelně nabízet a umožní tak širší nabídku kulturního vyžití pro neslyšící a nedoslýchavé diváky. Velký sál máme současně také vybaven indukční smyčkou pro nedoslýchavé, která je trvale dostupná.

Cena vstupenek závisí dle představení – od 290 Kč do 360 Kč – pro držitele ZTP poskytujeme 40% slevu (s výjimkou představení Kdo je tady ředitel?, kde je možné využít jen 20% slevu).

Vzhledem k umístění titulků a jejich viditelnosti, doporučujeme sedadla na balkoně.
DUBEN:

Černá komedie KURZ NEGATIVNÍHO MYŠLENÍ

Po dobrém občas nezmůžete vůbec nic! Když vám do domu vnikne parta pozitivně myslících vozíčkářů, nezbývá než rozjet mejdan, na kterém nechybí sex, drogy a rock´n´roll.

„..Ale jistě jsi v poslední době prožil něco hezkého, o čem můžeme mluvit ne?“ „V poslední době jsem ochrnutej a impotentní.“Hrají: Michal Dlouhý, Apolena Veldová, Zuzana Onufráková, Kristýna Frejová, Kamil Halbich, Miroslav Hruška, Jaroslava Pokorná/Daniela Bakerová
Délka: 1 hodina 40 minut, bez přestávky
Termín: sobota 25. 4. 2015 od 19:00 Velký sál
Rezervace: http://www.svandovodivadlo.cz/rezervace/456KVĚTEN:

Černá komedie ŘEMESLNÍCI

Alice a Manfred se pustili do rekonstrukce domu. Těch několik měsíců je zcela vyčerpalo; finančně, fyzicky i psychicky. Naštěstí má být vše do týdne hotové. Proč ale náhle zmizela zeď a dokonce i jeden řemeslník? A kam zmizeli ti další? A co jsou vůbec zač ti řemeslníci? Dánská komedie vskutku ze života!

„Až to bude hotový, nechci do smrti vidět jediného řemeslníka. Já je nenávidím, Alice, příšerně je nenávidím.“Hrají: Kamil Halbich, Petra Hřebíčková, Filip Čapka, Marek Pospíchal, Robert Jašków, Zuzana Onufráková/Pavla Dostálová, Jaroslav Šmíd, Miroslav Hruška, Klára Cibulková, Daniela Bakerová a Tomáš Kobr
Délka: 2 hodiny 15 minut, včetně přestávky
Repríza: pátek 22. 5. 2015 od 19:00 Velký sál
Rezervace: http://www.svandovodivadlo.cz/rezervace/519

««« Předchozí text: Léta jezdila v tichu, dnes už ale šplouchání vody slyší Následující text: Divadelní představení s titulky v Městských divadlech pražských »»»

Ladislav Kratochvíl | 16. 4. 2015 Čt 10.19 | Různé | trvalý odkaz | tisk | 1521xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
kolik je 1 + 1?
Odpověd: