webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

INSPO 2015: Více než 260 přihlášených

Kapacita sálu na konferenci INSPO, která se uskuteční 28. března v Kongresovém centru Praha, je již z více než  tří čtvrtin zaplněna. Není radno odkládat registraci, brzy už může být pozdě. 

Větší polovina přihlášených, konkrétně 58 procent, se konference již v minulosti zúčastnila. A 30 procent zaregistrovaných dokonce čtyřikrát a vícekrát. 
  

Program už je téměř uzavřen, dojednává se ještě účast přednášejícího ze Španělska. Volný prostor zbývá ve výstavní části, zájemci se mohou informovat o podmínkách účasti na info@helpnet.cz

Účast na konferenci je za symbolický poplatek 300 Kč (platí se u prezence), který zahrnuje i průběžné občerstvení a oběd a sborník na CD. Účastníci, kteří mají průkaz TP, ZTP nebo ZTP/P, zaplatí pouze 200 Kč, pro osobní asistenty je účast zdarma.

Stejně jako vloni bude zajištěno tlumočení do českého znakového jazyka asimultánní přepis mluvené řeči na plátno ve všech sálech. 

Neslyšící účastníci tak nebudou odkázáni pouze na jednání v jednom sále. Simultánní přepis budou moci sledovat kromě plátna také na tabletech, které jim budou zapůjčeny. Tablety mohou využít také slabozrací účastníci, kteří na nich budou sledovat prezentaci promítanou na plátno.

Přihlásit se k účasti na konferenci je možné prostřednictvím registračního formuláře, který je na stránce s programem konference INSPO 2015.

««« Předchozí text: Přednášky - přehledy dávek Následující text: Cena Rafael a 300 000 korun za projekt VozejkMap »»»

Ladislav Kratochvíl | 9. 3. 2015 Po 04.22 | Helpnet | trvalý odkaz | tisk | 1273xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
Druhé písmeno abecedy je:
Odpověd: