webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Falešná sbírka na neslyšící

V červenci 2014 jsme vás varovali před falešnou sbírkou na neslyšící, s novým rokem jsou podvodníci zpět.

Vše se opakuje – většinou mladí lidé, snědší pleti předstírají sluchové postižení a mají sbírkovou listinu stejnou jako v létě. Objevili se v Praze, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Ledči nad Sázavou … Bývají velmi nepříjemní a urputní. Jedná se zřejmě o organizovanou skupinu osob jiné státní příslušnosti.

Již v létě nám organizace Handicap International, kterou mají uvedenou na listině, potvrdila, že takové sbírky vůbec nikde v Evropě nerealizují.

Jako ředitelka Asociace organizací neslyšících, nedoslýchavých a jejich přátel (ASNEP, www.asnep.cz), která sdružuje organizace zabývající se osobami se sluchovým postižením po celé ČR, mohu potvrdit, že žádná z našich členských organizací, ani jakákoliv jiná organizace tohoto druhu v ČR v současné době sbírku tohoto typu a názvu neprovozuje.

V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NA TUTO SBÍRKU PROSÍM NEPŘISPÍVEJTE. Děkuji Monika Jindrová

Výkonná ředitelka Asociace organizací neslyšících, nedoslýchavých a jejich přátel (ASNEP)

««« Předchozí text: 5. ročník festivalu Severská filmová zima Následující text: Novinky Helpnetu 8.2.2015 »»»

Ladislav Kratochvíl | 1. 2. 2015 Ne 10.35 | Různé | trvalý odkaz | tisk | 1253xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
vidíme
Odpověd: