webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Konference INSPO s organizačními novinkami

Za dva týdny od zahájení registrace na konferenci INSPO, která se uskuteční 28. března v Kongresovém centru Praha, je kapacita sálu již zpola obsazená. Účastníky konference o informačních a komunikačních technologiích pro osoby se specifickými potřebami čeká kromě tří desítek prezentací také řada organizačních novinek. http://p12.helpnet.cz/…mi-novinkami

««« Předchozí text: Začala registrace na konferenci INSPO 2015 Následující text: 5. ročník festivalu Severská filmová zima »»»

Ladislav Kratochvíl | 25. 1. 2015 Ne 22.24 | Helpnet | trvalý odkaz | tisk | 1155xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
lžící se
Odpověd: