webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Jaké baterie do řečřových procesorů

V testování baterií do procesorů ke kochleárním implantátům společností AIMA S.R.O., výhradního dovozce implantabilních sluchových systémů společnosti Cochlear pro Českou republiku, vyšla nejlépe značka baterií RAYOVAC z hlediska výdrže a kvality baterií. Baterie RAYOVAC do procesorů ke kochleárním implantátům jsou k dostání pro uživatele kochleárních implantátů na e-shopu http://slysetvic.cz/…uchadel.html za 80 Kč/blistr o šesti kusech, nejlevněji v Čechách. 

««« Předchozí text: Novinky Helpnetu 26. 11. 2014 Následující text: Kde poskytují přepis on-line »»»

Ladislav Kratochvíl | 9. 12. 2014 Út 20.39 | Implantát | trvalý odkaz | tisk | 1393xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
žárovka
Odpověd: