webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Novinky Helpnetu 26. 11. 2014

Dobrý den,
dostáváte newsletter s novinkami, které se objevily za uplynulý týden na Helpnetu. Tento portál o problematice zdravotního postižení provozuje BMI sdružení, šéfredaktorem je Jaroslav Winter (winter@brezen.cz). Sponzorem portálu je společnost CZI. Víte-li o někom ve svém okolí, koho by tyto informace mohly rovněž zajímat, rád jej zařadím na seznam odběratelů, kterých je již více než 8240.  

MOSTY 2014

Cena NRZP ČR je určena pro projekty a osobnosti, které dlouhodobě pomáhají osobám se zdravotním postižením v integraci do společnosti. Nominace lze předkládat do 32. prosince 2014.

 

Veřejné služby a veřejná podpora

Pokračování konference s podtitulem V kontextu fondů EU 2014–2020  se uskuteční 9. prosince 2014 ve Velkém sále MHMP v Praze.

 

Vzpomínka na Janu Hrdou

Vzpomínkový dokument o paní Janě Hrdé, která zemřela letos v srpnu, uvede v sobotu 29. 11. 2014 od 18:30 hodin na stanici 2 Český rozhlas. 

 

Kino Metropol bude prodávat punč pro SONS Olomouc

Stánek Dobrého místa pro Život na Horním náměstí v Olomouci nabídne 2. prosince punč, cukrovinky, koláčky, vánoční ozdoby aj.

 

Seznamovací večírek nejen pro handicapované

Pořádá 4. prosince v Liberci sdružení TULIPAN.

 

Adventní vernisáž výstavy klientů Domova sv. Rodiny

Koná se 3. prosince v Počítačovém klubu U Zeleného ptáka v Praze – Kunraticích.

 

Cesty ke zdraví

K výměně zkušeností vyzývá na nově zřízeném diskusním fóru organizace VIDA, která využívá osobní zkušenost s duševním onemocněním v pomoci stejně handicapovaným lidem, jejich rodičům a příbuzným i široké veřejnosti.

 

Pro sluchově postižené klienty budou od ledna dostupnější kochleární implantáty

VZP tak vyhověla žádosti Sdružení uživatelů kochleárního implantátu, která zazněla na jednání Pacientské rady VZP.

 
A jaké události přibyly v Kalendáři akcí? 
 

««« Předchozí text: Třeba to nebyla učitelka, ale jen uklízečka Následující text: Jaké baterie do řečřových procesorů »»»

Ladislav Kratochvíl | 27. 11. 2014 Čt 08.05 | Helpnet | trvalý odkaz | tisk | 2273xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
Co dělá Slunce?
Odpověd: