webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Přehlídka Severský filmový podzim myslí i na neslyšící diváky

ČRo – Regina 01.10.2014 09:07:34 David KABELE Lenka BAZINKOVÁ Zprávy 9:00 

David KABELE, moderátor:
Přehlídka Severský filmový podzim myslí i na neslyšící diváky. Akce začíná dnes po páté v Praze a v Brně a do konce října uvidí skandinávské snímky i v dalších 12 českých městech. Ředitelka festivalu Lenka Bazinková říká, že neslyšícím pomůžou při sledování speciální barevně odlišené titulky.

Lenka BAZINKOVÁ, ředitelka festivalu:
Barvy označují postavy. Každá důležitá postava má svoji barvu po celý film a zároveň jsou doplněné zvuky, které jsou mimo záběr a jsou důležité pro pochopení děje.

««« Předchozí text: Odborná konference „Komunikační prostředky osob se sluchovým v praxi“ Následující text: Návod k aplikaci eScribeDroid (on-line přepis) »»»

Ladislav Kratochvíl | 2. 10. 2014 Čt 09.14 | Titulky | trvalý odkaz | tisk | 1223xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
Co dělá Slunce?
Odpověd: