web se sluchovým postižením

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Online přepis zdarma pro 20 neslyšících uživatelů

Jako příspěvek k právě zahájenému festivalu Týden komunikace osob se sluchovým postižením vyhlásila sociální firma Transkript online soutěž, ve které 20 neslyšících či nedoslýchavých zájemců získá SIM kartu od Vodafonu s 1000 Kč kreditem a volným přístupem do aplikace eSribceDroid pro online přepis řeči. To jim umožní využívat zdarma službu firmy Transkript například při komunikaci na úřadech, u lékaře, při návštěvě řemeslníka či pro libovolné jiné účely.

Soutěž probíhá od 20. do 28. září a výhru získá první 20 soutěžících, kteří se zaregistrují. Podmínkou k využívání aplikace a tedy k účasti v soutěži je tablet či chytrý telefon s operačním systémem Android (verze 4.0 a novější). Volně ke stažení se nachází na Google Play (Obchod Play) pod aplikací „eScribeDroid“, nebo také na webových stránkách www.transkript.cz v sekci Download. Po stažení, instalaci a spuštění této aplikace je nutná už jen registrace (jméno, příjmení, email), do které je vstup přes úvodní přihlašovací obrazovku. Vyhrává ten, kdo nezaváhá. S případnými dotazy se lze obrátit na podpora@transkript.cz.

««« Předchozí text: Program týdne komunikace osob se sluchovým postižením 2014 Následující text: Odborná konference „Komunikační prostředky osob se sluchovým v praxi“ »»»

Ladislav Kratochvíl | 26. 9. 2014 Pá 09.50 | Komunikace | trvalý odkaz | tisk | 36235xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém City taxi Egypt Jazykové kurzy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zájezdy Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

reaguj[1] Replica watches

Welcome to visit this great online luxury watches store and buy our best Replica watches ! Look around this store and you will find that Replica Rolex Watches like replica Rolex, replica Cartier, replica Tag Heuer and Replica watches are all available in a great variety of styles and designs. You should buy them without hesitation. These luxury Replica handbags are of top quality and good functionality. Together with exquisite workmanship and best movements, these high quality Replica Rolex undoubtedly are perfect alternatives for the original watches. The most exciting thing is that you can buy these best replica watches within your limited budget.

14. 11. 2016 Po 04.10
Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
Jak dělá pes?
Odpověd: