webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Online přepis zdarma pro 20 neslyšících uživatelů

Jako příspěvek k právě zahájenému festivalu Týden komunikace osob se sluchovým postižením vyhlásila sociální firma Transkript online soutěž, ve které 20 neslyšících či nedoslýchavých zájemců získá SIM kartu od Vodafonu s 1000 Kč kreditem a volným přístupem do aplikace eSribceDroid pro online přepis řeči. To jim umožní využívat zdarma službu firmy Transkript například při komunikaci na úřadech, u lékaře, při návštěvě řemeslníka či pro libovolné jiné účely.

Soutěž probíhá od 20. do 28. září a výhru získá první 20 soutěžících, kteří se zaregistrují. Podmínkou k využívání aplikace a tedy k účasti v soutěži je tablet či chytrý telefon s operačním systémem Android (verze 4.0 a novější). Volně ke stažení se nachází na Google Play (Obchod Play) pod aplikací „eScribeDroid“, nebo také na webových stránkách www.transkript.cz v sekci Download. Po stažení, instalaci a spuštění této aplikace je nutná už jen registrace (jméno, příjmení, email), do které je vstup přes úvodní přihlašovací obrazovku. Vyhrává ten, kdo nezaváhá. S případnými dotazy se lze obrátit na podpora@transkript.cz.

««« Předchozí text: Program týdne komunikace osob se sluchovým postižením 2014 Následující text: Odborná konference „Komunikační prostředky osob se sluchovým v praxi“ »»»

Ladislav Kratochvíl | 26. 9. 2014 Pá 09.50 | Komunikace | trvalý odkaz | tisk | 39271xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
vidíme
Odpověd: