webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Jak je to s poplatky na parkovišti? Stačí mít průkaz ZTP a nemusíme platit?

Český klub ohluchlých se na nás obrátil s dotazem, který se týká poplatků na parkovištích v lázních. Proč musí jejich členové platit za parkoviště, i když mají průkazy ZTP a parkovací průkazy?

invArena 15. 8. 2014
http://www.invarena.cz/?…««« Předchozí text: Novinky z Helpnetu 14. 8. 2014 Následující text: Neslyšící řidič havarovaného kamionu odezíral záchranářům ze rtů »»»

Ladislav Kratochvíl | 16. 8. 2014 So 09.25 | odjinud | trvalý odkaz | tisk | 1350xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
vidíme
Odpověd: