webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Novinky z Helpnetu 14. 8. 2014

Krásný den,

dostáváte newsletter s novinkami posledních tří dnů na portálu Helpnet. Kromě nich doporučuji Vaší pozornosti také Kalendář akcí, neboť první organizace již využily toho, že sem mohou vkládat informace o jimi pořádaných akcích. Ostatním připomínám, že jedinou podmínkou je nejprve se zaregistrovat (odkaz na registrační formulář je hned pod kalendářem).

Jaroslav Winter, šéfredaktor

 

V sanitce se můžete během Prague Pride zdarma otestovat na HIV

Neziskové organizace Česká společnost AIDS pomoc, z.s. (ČSAP) a ROZKOŠ bez RIZIKA (R-R) podpoří letošní festival Prague Pride bezplatným testováním na HIV. Zájemci a zájemkyně se mohou nechat otestovat v sanitce R-R, která jim bude k dispozici ve čtvrtek a v pátek vždy od 16 do 19 hodin a v sobotu po slavnostním průvodu. Testy jsou anonymní a lidé se nemusí předem objednávat.

První outdoorový den napříč handicapy v ČR proběhne v Ostravě

V sobotu 23. srpna 2014 se v OC Forum Nová Karolína v Ostravě uskuteční první český „Outdoorový den napříč handicapy.“ Unikátní akce vznikla jako testovací projekt v rámci Ostravy Evropského města sportu 2014. Hlavním pořadatelem sportovního dne pro všechny bez rozdílu zdravotního stavu, věku nebo pohlaví je o.s. Cesta za snem, která má na svém kontě řadu mezinárodních sportovních projektů na podporu aktivního života s handicapem. Záměrem pořadatelů je spojit lidi s různými druhy postižení s širokou veřejností pomoci sportu a outdoorových aktivit.

Zaměstnání v chráněné dílně šicí

Pro švadlenu popřípadě dámskou nebo pánskou krejčí/krejčího se zdravotním znevýhodněním nabízi občanské sdružení Práh v Brně. 

Rekvalifikace v obsluze PC

Kurzy pro uchazeče či zájemce o zaměstnání se zrakovým postižením z Olomouckého kraje nabízí TyfloCentrum Olomouc.

A – FORUM CS zve do Teplic

Mezinárodní sympozium příspěvkových organizací pečujících o osoby s Alzheimerovou chorobou se uskuteční 11. a 12. září 2014.

Duševní nemoc není nálepka

Ostravské Týdny pro duševní zdraví jsou součástí XXV. ročníku celorepublikové kampaně, která začíná v Ostravě dne 4. září.

Nový web: Sociální novinky

Pravidelně aktualizované stránky zaměřené na sociální práci a informace ze sociální oblasti provozuje nezisková organizace Konfederace sociálních služeb ve spolupráci s Ministerstvem práce a sociálních věcí.

««« Předchozí text: Česká televize aktivovala DVB titulky v pozemním vysílání i u HD kanálů Následující text: Jak je to s poplatky na parkovišti? Stačí mít průkaz ZTP a nemusíme platit? »»»

Ladislav Kratochvíl | 14. 8. 2014 Čt 07.35 | Helpnet | trvalý odkaz | tisk | 1198xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
kolik je 1 + 1?
Odpověd: