webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Česká televize aktivovala DVB titulky v pozemním vysílání i u HD kanálů

Možnost aktivovat si u svých kanálů s vysokým rozlišením (HDTV) DVB titulky dnes zpřístupnila v pozemním vysílání (DVB-T) sluchově postiženým divákům Česká televize. Funkci mohou aktivovat zájemci po stisknutí odpovídajícího tlačítka na dálkovém ovladači a následně volbě „DVB Czech“. Funkce byla aktivována u stanic ČT 1 HD, ČT 2 HD a ČT Sport HD. DVB titulky mají tu výhodu, že není nutné je vyvolávat přes teletext. Přijímač by si navíc měl tuto volbu pamatovat i do budoucna. Když tedy příště divák navolí na svém ovladači například stanici ČT 1 HD, funkce by měla být automaticky aktivní.

Digizone.cz 08.08.2014
 http://www.digizone.cz/…u-hd-kanalu/

««« Předchozí text: Opustila nás paní Ing. Jana Hrdá Následující text: Novinky z Helpnetu 14. 8. 2014 »»»

Ladislav Kratochvíl | 9. 8. 2014 So 09.40 | odjinud | trvalý odkaz | tisk | 1875xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
vaří se na
Odpověd: