webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Využití komunikačních prostředků lidí s postižením sluchu v praxi

dovolujeme si Vás pozvat k účasti na 3. ročníku Týdne komunikace osob se sluchovým postižením (TKOSP), který se uskuteční v týdnu od 20. do 28.9. 2014.
Záštitu nad letošním ročníkem převzali: paní senátorka Daniela Filipiová, hlavní město Praha, ministr kultury Mgr. Daniel Herman, ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy a Ministerstvo práce a sociálních věcí. Informace k přihlášení naleznete na našich webových stránkách http://www.orbipontes.cz/tkosp-2014/.
Zároveň Vás tímto zveme na veřejnou konferenci „Využití komunikačních prostředků lidí se SP v praxi“, na které se bude mluvit o typech sluchového postižení, možné způsoby komunikace (přepis, přepis online, tlumočení, tlumočení online, O2 hovory pro nesl., titulkování) a také praktické zkušenosti se zaměstnáváním osob SP.

Konference se uskuteční ve čtvrtek 25.9.2014 od 13 do 17 hodin Velkém sále Magistrátu hl. m. Prahy.

Konference je určena jak pro veřejnost tak i speciálně zvané hosty: zástupce ministerstev, zástupce finančních úřadů, zástupce pracovních úřadů, zdravotnický personál, personalisty (banky, pojišťovny), zástupce velkých firem, studenty zdravotních škol, studenty škol se zaměřením na speciální pedagogiku a práci s osobami se zdravotním postižením, studenty středních odborných škol.
Pozvánka je volně šiřitelná a za její šíření dále předem děkujeme. 

Pozvánka v PDF


««« Předchozí text: Podle ČT jsou slyšící lidé druhé kategorie Následující text: Ohluchlí v dětství a ohluchlí v dospělosti »»»

Ladislav Kratochvíl | 11. 7. 2014 Pá 08.02 | Komunikace | trvalý odkaz | tisk | 1938xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
kolik je 1 + 1?
Odpověd: