webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Novinky z Helpnetu 2. 7. 2014

Dobrý den,
dostáváte newsletter s novinkami, které se objevily za uplynulé tři dny na Helpnetu. Tento portál o problematice zdravotního postižení provozuje BMI sdružení, šéfredaktorem je Jaroslav Winter (winter@brezen.cz). Sponzorem portálu je společnost CZI. Víte-li o někom ve svém okolí, koho by tyto informace mohly rovněž zajímat, rád jej zařadím na seznam odběratelů, kterých je již více než 8210. 

Mezinárodní příležitost pro mladé sociální inovátory

IT4Change Summit Ashoka & SAP je pětidenní konference s 28 mladými sociálnímí podnikateli z Česka, Polska, Maďarska, Rumunska, Srbska, Slovinska a Německa, z nichž všichni využívají informační a komunikační technologii k řešení výzev v sociální oblasti. Uskuteční se 22. až 26. října 2014 v Berlíně a tuzemští zájemci o účast se mohou přihlásit do 30. července.
 

Nácviky sociálních dovedností a jejich přínos

Nácviky sociálních dovedností pro děti a dospívající s poruchami autistického spektra jsou pro děti a dospívající, kteří se méně obratně pohybují v různých sociálních situacích a v komunikaci a kontaktu s druhými dětmi, nebo dospělými lidmi. Jejich jinakost jim často přináší neporozumění, odmítnutí a mnohdy i osamělost. Sociální dovednosti je možné trénovat a posilovat a tím i dopad uvedených obtíží zmírňovat.

Senior

Uzávěrka žádostí o příspěvek z programu Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové je 20. září 2014.

Sbírej víčka, postavíme…festivaly bez zábran

Letošní ročník festivalu Rock For People, který startuje zítra v Hradci Králové, bude vstřícnější k návštěvníkům, co k pohybu potřebují vozík. Díky projektu pivovaru Staropramen bude areál největší hudební akce v Česku vybaven například vyvýšenou platformou s nájezdovou rampou pro kvalitnější rozhled i poslech nebo přechodovými pásy, které vyrovnají terén a zpřístupní některé hůře dostupné části areálu festivalu.

Lidé se zdravotním postižením a výpočetní technika

Účelem dotazníku je zjistit, jaké softwarové a hardwarové pomůcky používají lidi se zdravotním postižením, a to hlavně tělesným. Jeho vyplnění uvítá kvadruplegik ing. Jaroslav Hořejší, který výsledky průzkumu využije při svém doktorském studiu.

Vyšel časopis GONG

Letní číslo přináší mj. i psychologické pohledy, aktuality, rozhovory a úspěchy, kterých dosáhli neslyšící na poli domácím i mezinárodním.

Vyhlášena Cena VVZPO pro rok 2014

Oceněny budou publicistické práce zaměřené na problematiku zdravotního postižení, a to v kategorii televizní, rozhlasová a tisková. Uzávěrka přihlášek je 30. září 2014.

Veletrh pracovních příležitostí

Pořádá Amelie 28. srpna v Praze pro uchazeče o zaměstnání po onkologické léčbě, určen je především obyvatelům Středočeského kraje.

««« Předchozí text: Zermatt Summit 27. 6. 2014 Následující text: Odepírání mateřského jazyka je diskriminace »»»

Ladislav Kratochvíl | 3. 7. 2014 Čt 11.16 | Helpnet | trvalý odkaz | tisk | 1165xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
Druhé písmeno abecedy je:
Odpověd: